28 березня

Led Zeppelin Houses Of The HolyЦього дня у 1973 році у Led Zeppelin виходить альбом під назвою Houses Of The Holy (Будинки святого). То був дивний альбом. Навіть загадковий. Починаючи з того, що, незважаючи на відсутність на конверті будь-якої інформації, він все ж таки мав назву, що для Led Zeppelin вже було кричущим фактом (перші чотири альбоми позначалися лише умовною нумерацією).
Саме оформлення мало вкрай містичний і зловісний характер, що натякає на жертвопринесення. Та й музика, не дивлячись на її дивовижну красу, мала заворожливу, майже чаклунську енергетику.

Genesis DukeУ цей день у 1980 році вийшов альбом гурту Genesis під назвою Duke. То справді був перехідний альбом, який позначив рішуче вторгнення групи у область поп-музики, але за збереженні явного прог-рокового характеру. Записаний на стокгольмській студії Polar Studio (відомої як студія групи ABBA) ‘Duke’ став першим альбомом Genesis, у якому Бенкс і Резерфорд порівну розділили авторство з Коллінзом, і першим у її дискографії, в аранжуваннях якого використано драм-машину. Комерційне звучання забезпечило успіх альбому Duke: він став першим альбомом групи Genesis, який посів перше місце у Великій Британії.

Ozzy Osbourne 2Цього дня у 1992 році відбувся концерт Оззі Осборна у Каліфорнії на майданчику The Irvine Meadows Amphitheatre. Цей рядовий концерт навряд чи увійшов би в історію року, якби не одна обставина. Оззі анітрохи не вагався, очевидно, в запалі рок-н-рольного азарту запросив на сцену два перші ряди глядачів.
Що вони й зробили з величезним задоволенням. А разом із ними на пропозицію Великого та Жахливого відгукнулися ще кілька десятків шанувальників Оззі. В результаті залу та сценічному обладнанню було завдано збитків у понад 100 тис. доларів. Все-таки з народним коханням треба тримати вухо гостро!