Цього дня 1970 року виходить альбом Елвіса Преслі під назвою On Stage. Сама його назва говорила про те, що це концертний альбом. До нього увійшли пісні, записані 16, 17, 18 та 19 лютого у готелі «Інтернаціональ» у Лас-Вегасі під час другого, зимового, концертного сезону «Короля».
Альбом представляв новий концертний репертуар Преслі. Він відрізнявся від інших його концертних альбомів тим, що всі представлені на ньому пісні раніше не виходили на платівках співака.
На першому місці в Британії 28 червня 1975 альбом гурту Wings, який називався Venus and Mars. Лідер цієї команди Paul McCartney вирішив врахувати всі недоліки попередніх своїх післябітлівських творінь. Тут все відшліфовано до блиску. І лише в цій розважливості можна побачити нестачу альбому. В іншому ж ідеальна робота. ‘Venus and Mars’ – вражаючий альбом, якщо не сказати грандіозний. До речі, для роботи над альбомом гостею запрошувався і Джон Леннон. І він спочатку прийняв це запрошення. Але як тільки його тимчасове холостяцьке життя добігло кінця і Йоко повернула його в лоно сім’ї, він забув про свою обіцянку. І у студії Wally Heiders у Лос-Анджелесі, де Маккартні працював над записом, на жаль, так і не з’явився.
Цього дня 1980 року на вершині британських чартів альбом Flesh And Blood гурту Roxy Music. Це був сьомий студійний альбом цієї своєрідної команди. Невичерпний генератор ідей Roxy Music – Браян Феррі – цього разу адоптував саунд очолюваної ним команди у контексті стилістики нової хвилі та «нових романтиків». Незважаючи на цю данину моді, музика Roxy Music не тільки не втратила своєї глибини та мощі, а й набула деякої легкості, чого раніше за нею майже не спостерігалося. Група явно набула другого дихання.
В 1982 році Robert Plant неймовірно втішив шанувальників Led Zeppelin, які вже майже втратили будь-яку надію почути свого улюбленого співака після розпуску команди, випуском свого першого сольного альбому Pictures At Eleven, що можна перекласти як “Одинадцяти годинний сеанс”. Щоправда, Плант не став відтворювати звичний саунд Led Zeppelin.
Обмежившись єдиною річчю в цеппелиновском дусі, він віддав перевагу інший саунд, сучасніший, модніший, хоч і не настільки гіпнотичний, як у його рідної команди. Втім, альбом ‘Pictures At Eleven’ успадкував у Led Zeppelin впевнений драйв, що відрізняв їх музику. Тож шанувальники залишилися загалом і задоволені. Адже Роберт Плант тепер ставав одноосібним прикажчиком найбільшої рок-команди.