29 лютого

Robert Plant Now and ZenЦього дня у 1988 році Robert Plant випускає свій черговий сольний альбом, четвертий за рахунком. Він називався Now And Zen. У цьому альбомі чітко позначився поворот Планта назад до класичного саунду Led Zeppelin і, що найголовніше, його блюзової складової.

І хоча зберігся комп’ютерний підхід до технології звукозапису, пісні Планта зазвучали інакше, набагато свіжіше і яскравіше, ніж на попередньому альбомі. Також потрібно відзначити несподівано інтонації близькосхідної музичної традиції, що стане визначальною для спільної творчості Планта і Пейджа в 90-х роках.

Kingdom Come 1988Цього дня 1988 року виходить дебютний альбом американсько-німецького гурту Kingdom Come. Півмільйона замовлень було отримано ще до виходу цієї платівки. І все завдяки випуску першого синглу із цього альбому. Він називався Get It On і потрапив на верхні рядки американських хіт-парадів. Багато в чому такий успіх забезпечив голос лідера Kingdom Come Ленні Вольфа, який мав надзвичайну схожість із голосом Роберта Планта. Втім, музика альбому також викликала асоціації з творіннями Led Zeppelin. Рок-балада “What Love Can Be” стала візитною карткою групи “Kingdom Сome”.