29 березня

Jeff Beck Blow By BlowЦього дня 1975 року гітарист-новатор Jeff Beck випускає альбом під назвою ‘Blow By Blow’. Це була виключно інструментальна платівка у стилі джаз-фьюжн, записана під чуйним керівництвом продюсера Джорджа Мартіна.
Також велику допомогу Джеффу Беку надав композитор та клавішник Макс Міддлтон. Разом вони зробили винахідливі аранжування кавер-версії пісні Бітлз “She’s a Woman” та двох речей Стіві Уандера (StevieWonder). Альбом ‘Blow By Blow’ був зустрінутий критиками чи не із захопленням і повчив Греммі в розряді «Найкращий інструментальний альбом».

Supertramp Breakfast In AmericaЦього дня у 1979 році побачив світ альбом гурту Supertramp під назвою Breakfast In America. За два дні він беззастережно очолить американський хіт-парад. Це був величезний успіх для гурту, який виконував хитромудру і вишукану суміш поп-музики та арт-року. Втім, з музичного погляду, Breakfast In America був ближчим до поп-музики, що й забезпечило йому неймовірний успіх у всьому світі. Запам’ятовуються, чіпляючі мелодії не могли не сподобатися мільйонам звичайних слухачів, для яких однаково неприйнятними були агресивність панка, і синтезаторний мінімалізм нової хвилі.