29 червня

Ian PaiceЦього дня у 1948 році народився один із найяскравіших барабанщиків сучасності Ian Paice, незмінний учасник гурту Deep Purple. У групі змінювалися і вокалісти, і гітаристи, і басисти, і клавішники. Але за барабанною установкою завжди залишався він, той, хто несе повну відповідальність за завжди відомий ритмічний малюнок композицій Deep Purple.
Майстерність Єна така, що безліч найвідоміших гуртів та виконавців вважають за честь запросити його на запис власних альбомів. Крім того, з деяких пір Ієн Пейс їздить світом із власним проектом – майстер клас гри на барабанах IAN PAICE DRUM CLINIC.

Pink Floyd A Saucerful Of Secrets29 червня 1968 року у Британії вийшов другий альбом гурту Pink Floyd. Називався він A Saucerful of Secrets. На час виходу цієї платівки з групою відбулися деякі трансформації, які для іншого колективу були б просто катастрофічними. Вони залишилися без своєї головної рушійної сили, без Сіда Барретта, який не витримав навантажень рок-н-рольного способу життя. Втім, він все ж таки взяв участь у записі альбому на ранній стадії, і його вплив ще дуже відчутний і в музиці, і в саунді.