29 липня

Beatles HelpЦього дня 1965 року в Лондоні відбулася прем’єра фільму Help!. Бітломанія знаходилася на своєму піку. Тож навіть те, що вони не були професійними акторами, не завадило успіху фільму: глядачам потрібно було одне – присутність на екрані Чудової Четвірки та їхні пісні. The Beatles та його музика стали невід’ємною частиною масової культури. Втім, музична сторона фільму Help! була на висоті: що ні пісня, то шедевр.

В 1967 році гурт The Doors на три тижні займає вершину американського хіт-параду із синглом Light My Fire. Як не дивно, але ця була одна з небагатьох пісень, у яких свій поетичний талант виявив не Джим Моррісон, а гітарист Роббі Крігер (Джим допоміг написати лише один рядок). Не дивлячись на успіх «Запали в мені вогонь» у публіки, Джим не дуже шанував цю пісню і співав її на концертах без особливого бажання.

Alice Cooper Along Came a SpiderЦього дня 2008 року виходить альбом Along Came A Spider – двадцять п’ятий студійний альбом Еліса Купера, його вісімнадцята сольна робота. У альбому була своя концепція, точніше сюжет, як і належить у Купера, у стилі фільму жахів – такий собі рок-нуар. Улюблена тема «вбивці-психопату, який тероризує жіночу стать» була частково продовженням альбому Raise Your Fist and Yell з деякою алюзією альбому Welcome to My Nightmare та його персонажа Стівена. У записі альбому взяли участь Слеш та Оззі Осборн. Під час туру на підтримку альбому ‘Along Came a Spider’ у групі Еліса Купера грав гітарист Кері Келлі, який приїжджав до Єкатеринбургу у складі проекту Rock Stars.