29 серпня

Jethro Tull A

Цього дня у 1980 році виходить черговий альбом гурту JethroTull, озаглавлений однією літерою ‘A’. Цього разу Ієн Андерсон вирішив зробити ставку на звучання електронних клавіш, оскільки був і залишається людиною прогресивних поглядів, відкритим будь-яким експериментам не залишився осторонь моди тих років на звучання синтезаторів.

Він вирішив записати сольний альбом, який би жодним чином не нагадував колишній фолк-прогесив гурту JethroTull. Але комерційні міркування керівництва компанії Chrysalis змусили Андерсона випустити альбом під маркою JethroTull. Шанувальники визнали альбом ‘A’ мало не зрадою з боку лідера гурту JethroTull.

Rolling Stones Steel Wheels

Цього дня 1989 року виходить дев’ятнадцятий студійний альбом Rolling Stones під назвою ‘Steel Wheels’. Після кількох років конфліктів усередині колективу Мік Джаггер та Кіт Річардс таки знайшли в собі сили примиритися та повернути свій колектив у лоно шоу-бізнесу.

Загальна атмосфера відбилася і на саунді альбому – він набагато позитивніший і переконливіший, ніж попередні альбоми групи 80-х років. На жаль, платівка SteelWheels стала останньою студійною роботою бас-гітариста Білла Уаймена з RollingStones. Хоча про свій остаточний відхід він оголосив лише у січні 1993 року.