31 березня

Angus YoungЦього дня у 1955 році народився Angus McKinnon Young. Манеру його гри на гітарі за всього бажання неможливо відтворити. У ранній юності Ангус був натхненний гітарною ексцентрикою Чака Беррі.
Але надалі на розвиток його гітарної техніки впливав виключно його вибуховий характер, у якому холодні вітри шотландських гір стикаються із запалом австралійських пустель. Уявити унікальний і не схильний до старіння саунд групи AC/DC без гітари гітари Ангуса Янга просто неможливо.

Jimi Hendrix 1967В 1967 році під час концерту на сцені залу Асторія в Лондоні Джімі Хендрікс влаштував вперше аутодафе свою власну гітару. Цим концертом відкривалося турне Хендрікса спільне з гуртом The Walker Brothers, а також з Кетом Стівенсом та Енгельбертом Хампердінк. Фендер Стратокастер, який Хендрікс намагався спалити на сцені, лише обгорів і був проданий у 2008 році з аукціону за £280,000.

Led Zeppelin PresenceУ цей день в 1976 виходить альбом ‘Presence’ групи Led Zeppelin. Робота над ним йшла у важкі часи – вокаліст Роберт Плант приходив до тями після недавньої автомобільної аварії.
І його стан не міг не позначитися на звучанні та настрої всього альбому. Атмосфера нервової напруги та деякої паніки панує в музиці всього альбому Presence. І це зробило його несхожим на інші роботи гурту Led Zeppelin.

Def Leppard AdrenalizeВ 1992 році гурт Def Leppard випускає свій п’ятий студійний альбом під назвою Adrenalize, перший реліз після смерті гітариста Стіва Кларка. На його місце вже після виходу альбому прийшов Вівіан Кемпбелл. Хоча він не брав участі в записі, він все ж таки присутній у всіх кліпах на пісні альбому. Критики поспішила назвати його повторенням надуспішного альбому Hysteria. Проте він зайняв перші місця як у США, так і в Британії. Майже всі пісні були написані за участю Стіва Кларка.