Цього дня в 1948 році народилася людина, чиє ім’я після всього десятків років після його народження асоціюватиметься з еталоном хард-рокової гри на барабанах. Народився єдиний і неповторний John Bonham на прізвисько Бонзо, тобто «безбаштовий». Він був одержимий барабанами, не міг прожити без них ні дня, ні години.
З дитинства він відбивав ритм на всьому, що могло звучати – банки, каструлі та інше домашнє начиння. До 16 років у Бірменгемі був більш галасливого і енергійного барабанщика, ніж Джон. Для звичайних рок-груп він був надто енергійним. Але для Led Zeppelin Джон Бонем був у самий раз, оскільки був згустком найчистішої енергії року.
Цього дня в 1980 альбом Paul McCartney, під назвою McCartney II стає номером один в альбомному хіт-параді Британії. Те, що не вдавалося зробити його попереднім трьома альбомами, записаними з групою Wings, сольний альбом зробив з легкістю. Сучасний звук, несподіваний підхід до аранжування, та й взагалі небанальне музичне мислення – ось що відрізняло цю роботу Маккартні. І саме ці складові в основному і визначали стилістику “new wave”, музики, повальне захоплення якої спіткало на той час усю британську молодь і яку Пол Маккартні освоїв з властивою йому легкістю.
Саме в цей день у 1980 році англійський гурт Whitesnake випускає альбом Ready An’ Willing (що можна перекласти як «Готов до всього»). Це був вже четвертий альбом гурту, який на той момент міг вважатися єдиною правонаступницею «Темно-лілових»: у складі на той момент грали троє з Deep Purple – барабанщик Ієн Пейс, клавішник Джон Лорд та сам гарлан-гловар Девід Ковердайл. Можливо, завдяки цій «перпловській» заквасці альбом вийшов дуже вдалим, навіть не дивлячись на його певну полегшеність у порівнянні з попередніми роботами Whitesnake. З цим альбомом гурт не лише забезпечив собі успіх на батьківщині, у Великій Британії, а й прорвався на міжнародну сцену. ‘Ready an’ Willing’ потрапив до американських чартів, правда на скромне 90-е місце, але це вже дещо. Особливою популярністю користувалася пісня з цього альбому Fool for Your Loving, яку Ковердайл, великий шанувальник блюзу, хотів запропонувати Бі Бі Кінгу. Але вчасно роздумав і виконав сам.