AC/DC та шкільна форма

Гітарист гурту AC/DC Angus Young – людина, яка не вилазить зі шкільної форми майже півстоліття. Є версія, що він просто не встигав переодягтися між заняттями у школі та репетиціями з групою та приходив у чомусь був. Але ж це легенда.

Angus Young 1

Насправді Янг ненавидів школу. Але коли він пішов звідти і вступив до AC/DC, його старший брат Малькольм попросив кожного учасника групи вигадати свій образ.

То був 1973 рік, розпал епохи глем-року, неважливо було, як ти граєш — треба було максимально епатажно виглядати. Згадайте, якими були Slade, Sparks, ті ж Queen чи Девід Боуї. Так що Ангус побував і Людиною-Павуком, і Зорро, і горилою, і Суперменом, допоки старша сестра Маргарет не запропонувала йому повернутися до шкільної форми.

До речі, саме вона вигадала назву для групи братів — Маргарет була кравчиною і побачила на швейній машинці ті самі літери (alternating current/direct current — змінний струм/постійний струм).

Шкільна форма зрештою прижилася, а Ангус особливо за ці роки не виріс, так що йому досі цілком підходять стандартні комплекти.