Aerosmith відмінили літні концерти

Aerosmith оголосили про відміну серії концертів у Лас-Вегасі в червні та липні через попадання Steven Tyler до реабілітаційної клініки. У 74-річного вокаліста трапився рецидив через необхідність знеболювання після нещодавньої планової операції на нозі. Оголошення про це з’явилося у соцмережах групи 24 травня.

Steven Tyler

Як багато хто з вас знає, наш улюблений брат Стівен багато років працював над своєю тверезістю. Після операції на стопі через необхідність знеболювання у нього нещодавно трапився рецидив, і він добровільно розпочав програму лікування. Нам дуже шкода повідомляти наших фанатів та друзів, що ми повинні скасувати нашу першу серію концертів у Лас-Вегасі у червні та липні, поки він зосередиться на своєму благополуччі. Ми продовжимо наші дати 2022 року, починаючи з вересня, і ми повідомимо вас про будь-які подальші оновлення, як тільки зможемо. Ми спустошені тим, що завдали незручностей багатьом із вас, особливо нашим найвідданішим шанувальникам, які часто подорожують на великі відстані, щоб побачити наші шоу. Дякуємо за ваше розуміння та за вашу підтримку Стівена в цей час.

У 2010 році Стівен вже лягав у ріхаб для боротьби із залежністю від знеболювальних препаратів, пов’язаних із накопиченими за час бурхливої ​​гастрольної діяльності травмами колін та ступнів. Саме для підготовки до нових концертів музикант запланував чергову операцію на стопі.