Alice Cooper назвав три групи, які мають послухати усі молоді музиканти

Alice Cooper назвав три групи, які мають послухати усі молоді музиканти. Як то кажуть, це база! Своїми думками музикант поділився в інтерв’ю виданню LA Weekly, мова в якому зайшла про його участь у Youtube-шоу No Cover, в якому молоді гурти змагаються, виконуючи власні, авторські пісні. Купер є головою журі конкурсу.

Я завжди кажу, що все спирається на те, наскільки гарна пісня. Витратьте ваш час, щоб послухати The Beatles. Я постійно говорю молодим гуртам: «Хочу, щоб ви послухали The Beatles, The Beach Boys та The Four Seasons». Вони писали ідеальні пісні, чи не так? Їхні записи були досконалістю. Ви можете бути злим панк-гуртом, але написати про це пісню. Не просто зіграти риф з барабанною партією та накричати на мене. Це не пісня. У пісні мають бути куплет та приспів. Ось чому я раджу прослуховувати ранні The Beatles і The Beach Boys. Можна бути агресивним, але писати добрі пісні. Не обов’язково просто викидати цю лють. А надто багато гуртів саме так і роблять.

Alice Cooper

Також хрещений батько шок-року пояснив, чому рок-співаки не можуть дозволити собі бути затиснутими на сцені:
Якщо ти збираєшся стати зіркою, ти маєш думати, що ти зірка. Ви не можете просто вийти на сцену і просто бути на увазі, ви повинні розуміти, що ви зірка, інакше публіка не вважатиме вас зіркою. Не можна відводити погляди від глядачів. Ви повинні дивитися на публіку зверху донизу. Ви повинні залишатися собою, але ви це зірка, яка там, нагорі. Не можна виходити на сцену і бути сором’язливим. Це не те, що характеризує рок-співака. Я постійно говорю про цей своєму гурту. Коли ви на сцені, я хочу, щоб вас розпирало від вашого его. Коли ви за лаштунками, засуньте своє его, куди подалі.