Alice Cooper назвав рок-хіти автором яких він хотів би бути

В інтерв’ю виданню Vulture, приуроченому до виходу його нового альбому Road, Еліс Купер назвав два рок-хіти з 1990-х і 2000-х, автором яких він мріяв би бути. Перший це Teenagers My Chemical Romance з альбому 2006 року The Black Parade. Другий – Smells Like Teen Spirit Nirvana.

Alice Cooper 2023

“Teenagers” – відмінна пісня. Я послухав її і вигукнув: Чому її написав не я? Також було зі “Smells Like Teen Spirit”. Коли я почув це по радіо, я подумав: «Чорт забирай, цю пісню мав написати я!». Це було ідеально, тому що він говорив від імені свого покоління, яке я не зовсім розумів, його ставлення та мову. Але я почув цю пісню і сказав: “Тепер я зрозумів”. Дуже складно знайти гурти, які пишуть гарні пісні. Легко написати добрий шматок для пісні. Але знайти добрі пісні складно.

Шок-рокер також згадав, який молодий рок-гурт вразив його останніми роками найбільше.
Останнім гуртом, від якого я справді опинився у захваті, були The Strypes. Альбом “Snapshot”. На ньому немає жодної слабкої пісні.

Варто зазначити, що альбом The Snapshot вийшов уже 10 років тому. Еліс має вимогливе ставлення до рок-музики. В інтерв’ю він висловив критику щодо таких популярних зараз (насамперед у США) гуртів, як Vampire Weekend та Tame Impala.
Vampire Weekend і Tame Impala роблять щось, чого я не можу, тому я не різко критикуватиму їх. Я просто говорю: не відносите їх до тієї ж категорії, що і The Who або The Yardbirds. Тому що я захищаю рок. У року має бути своє ставлення. У року має бути стандарт, а в деяких із цих груп його немає. Має бути певна кількість сексуальності. У хард-року є певна племінна атмосфера, і коли його чуєш, ти думаєш: «ТАК!» Коли я чую інші пісні, я реагую: «…Так, мило». Знову ж таки, я не принижую. Є люди, котрі люблять цю музику.

Новий альбом Еліса Купера Road вийшов 25 серпня. Він став двадцять другим у його сольній дискографії та двадцять дев’ятим взагалі. Вперше в студії Купер записувався зі своїм нинішнім концертним гуртом і хотів передати енергію живих виступів.

Прослухати платівку можна в нашому телеграм каналі або в ефірі онлайн радіостанції Rock FM Україна.