Alice Cooper випустив «дорожній» альбом разом зі своїм гастрольним гуртом

Хрещений батько шок-року Alice Cooper презентував новий альбом Road. Він став двадцять другим у його сольній дискографії та двадцять дев’ятим взагалі. Вперше в студії Купер записувався зі своїм нинішнім концертним гуртом і хотів передати енергію живих виступів. Крім того, гостьовою участю в треку White Line Frankenstein відзначився гітарист Rage Against The Machine Том Морелло. Продюсером платівки став легендарний Боб Езрін. Шок-рокер возз’єднався з продюсером своїх ранніх знаменитих альбомів під час роботи над диском Welcome 2 My Nightmare, що вийшов у 2011 році, і з тих пір вони незмінно працюють над новими релізами разом.

Alice Cooper Road

Минулі рецензії на концерти писали перед тим, як оцінювати альбоми. У нас були платівки №1, але це завжди було з тим, що ми робили на сцені. Для «Road» я вирішив, щоб гурт брав участь у створенні всіх пісень. Я бачу цих хлопців тільки коли ми в дорозі. Отже, я хотів, щоб вони були такими ж зіграними, як і під час концертів, але з новим матеріалом. Ось що ми зробили для цього запису. Коли в тебе такий гарний гурт, я вважаю, що треба хвалитися нею.

Купер також розповідав про альбом як про концептуальну платівку, яка розповідає про «мови, які відбуваються в дорозі».

Додамо, що раніше сольний альбом The Call Of The Void випустила гітаристка гастрольного складу шок-рокера Ніта Штраус. На ньому в тому числі знайшлося місце спільної пісні з самим Елісом, а також дуетами з Аліссою Уайт-Глаз з Arch Enemy, Девідом Дрейманом з Disturbed, Ліззі Хейл з Halestorm та іншими вокалістами.

Alice Cooper Road Cover

Прослухати платівку можна в нашому телеграм каналі або в ефірі онлайн радіостанції Rock FM Україна.