Alice Cooper представив сингл I’m Alice з нового альбому Road

Еліс Купер випустив пісню “I’m Alice” – це перший сингл з нового альбому хрещеного батька шок-року “Road”. Двадцять дев’ята платівка у кар’єрі музиканта вийде 25 серпня. Вперше в студії Купер працював зі своїм нинішнім концертним гуртом і хотів передати енергію живих виступів.

Alice Cooper

Минулого рецензії на концерти писали перед тим, як оцінювати альбоми. У нас були платівки №1, але це завжди було з тим, що ми робили на сцені. Для «Road» я вирішив, щоб гурт брав участь у створенні всіх пісень. Я бачу цих хлопців тільки коли ми в дорозі. Отже, я хотів, щоб вони були такими ж зіграними, як і під час концертів, але з новим матеріалом. Ось що ми зробили для цього запису. Коли в тебе такий гарний гурт, я вважаю, що треба хвалитися нею.

Про бажання записати платівку, яка дозволить продемонструвати себе у всій красі музикантам його нинішнього концертного складу, Еліс розповідав ще 2021-го. А торік він стверджував, що одночасно з Road працював ще над однією платівкою. На пенсію легендарний шок-рокер зовсім не збирається, про що чітко заявив, коментуючи анонс нового альбому:

У мене взагалі немає часу простою. У мене в планах цей альбом, тур, Hollywood Vampires та багато іншого. Більшість хлопців мого віку хочуть відпочити та розслабитися. Я ніколи не почував себе бадьорішим. Фізично я в кращій формі, ніж будь-коли. Я не шукаю жодних приводів для спокою. Я не збираюся виходити на пенсію і не хочу, щоби хтось так думав.

Alice Cooper Road Cover

Треклист альбому:
1. I’m Alice
2. Welcome To The Show
3. All Over The World
4. Dead Don’t Dance
5. Go Away
6. White Line Frankenstein
7. Big Boots
8. Rules Of The Road
9. The Big Goodbye
10. Road Rats Forever
11. Baby Please Don’t Go
12. 100 More Miles
13. Magic Bus