Ексла Роуза звинуватили у жорстокому зґвалтуванні

Ексла Роуза звинуватили у жорстокому зґвалтуванні. Колишня модель Penthouse Шейла Кеннеді стверджує, що вокаліст Guns N’ Roses знущався з неї в 1989 році. Вона подала позов до Верховного суду Нью-Йорка. Про це повідомив журнал Rolling Stone.

Axl Rose

У позові Кеннеді стверджує, що вона познайомилася з музикантом у клубі, куди її покликала подруга. Ексл покликав її та ще одну модель продовжити вечірку у його номері в нью-йоркському готелі. Разом із ними поїхав провідний MTV Рікі Рахтман, який жив у тому самому готелі. У номері Ексл спробував схилити Шейлу до групового сексу, на що вона не погоджувалася. Її також налякала агресивна поведінка Роуза щодо другої дівчини. Кеннеді пішла у номер до Рахтмана. Ексл нібито увірвався до номера Рахтмана і з криком «Якого хрону ти тут робиш?» штовхнув її на підлогу, схопив за волосся і потяг назад у свій номер, де зв’язав їй руки за спиною колготками та зґвалтував без презервативу.

На момент гаданого злочину моделі було 26 років.

Кеннеді щойно стала свідком того, як Роуз люто займався сексом з іншою жінкою. Він затягнув Кеннеді у свою спальню, як печерна людина, і діяв із неконтрольованою люттю. Роуз фізично не дав їй піти. Кеннеді опинилася у пастці, — йдеться у позові.

Жінка стверджує, що після інциденту зіткнулася з тривожністю та депресією, а також симптомами, що нагадують посттравматичний стресовий розлад.

Ексл Роуз відкинув звинувачення. Адвокат музиканта прокоментував виданню Pitchfork:
Простіше кажучи, цього інциденту ніколи не було. Хоча він не заперечує можливості того, що десь міг сфотографуватися з Кеннеді як із шанувальницею, пан Роуз не пам’ятає, щоб колись зустрічався чи розмовляв з позивачкою, і ніколи до сьогодні не чув про ці вигадані звинувачення. Пан Роуз упевнений, що справа вирішиться на його користь.

Адвокат також підкреслив, що позов було подано за один день до закінчення терміну дії ухвали штату Нью-Йорк. Протягом року з листопада 2022-го ймовірні жертви сексуальних злочинів, термін давності за якими минув, отримали можливість звернутися до суду.

Раніше цього року у численних випадках домагань та сексуалізованого ставлення щодо шанувальниць звинувачували вокаліста Rammstein Тілля Ліндеманна. Прокуратура Берліна закрила кримінальну справу стосовно нього, не знайшовши жодних об’єктивних доказів вини.