Bon Jovi випустили кліп на новий сингл

Bon Jovi оголосили, що їхній 16 студійний альбом Forever вийде 7 червня. На додаток до цієї новини рок-гурт випустив сингл Legendary та зняв відеокліп.

Над Forever Bon Jovi працюють у наступному складі: фронтмен групи Джон Бон Джові, клавішник Девід Брайан, барабанщик Тіко Торрес, басист Х’ю Макдональд і гітарист Філ Ікс.

Bon Jovi 2024

Ролик не відрізняється особливою вигадливістю сюжету. Музиканти просто грають на своїх інструментах, переносячись зі студії на галявину, де за ними – різні планети та супутники.

Джон Бон Джові прокоментував майбутній альбом: Ця платівка — повернення до радості. Починаючи з написання і закінчуючи процесом запису, це Bon Jovi зі збільшенням гучності і гарним настроєм.

Джон зізнався, що має проблеми з голосовими зв’язками: «Я думаю про те, куди піти в музичному плані і стикаюся з фізичною проблемою, мені доводиться шукати фахівця, щоб зробити операцію на голосові зв’язки, яку роблять рідко». Хвороба загострилася під час туру групи у 2022 році та зажадала хірургічного втручання.

Forever стане першим альбомом Bon Jovi з моменту випуску попередньої платівки у 2020 році. До нього увійдуть 12 треків.

Оскільки правовласник обмежив географію перегляду свіжої творчості Bon Jovi, ознайомитись із кліпом рокерів простіше буде в нашому телеграм каналі.

В 2024 році Bon Jovi відзначає 40-річчя творчої діяльності: 1984 року вийшов однойменний дебютний альбом гурту. На честь “музичного” ювілею 26 квітня на Netflix вийде документальний фільм про історію Bon Jovi “Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story“.