Автобіографія вокаліста AC/DC вийде у жовтні

Автобіографія фронтмена AC/DC Брайана ДжонсонаThe Lives Of Brian” нарешті надійде у продаж 13 жовтня – на рік пізніше, ніж це планувалося спочатку. У Великій Британії вона вийде у видавництві Penguin Michael Joseph, підрозділі компанії Penguin Random House. Водночас у США її випустить Dey Street Books, дочірня структура William Morrow Group. Жодних причин такої тривалої затримки не повідомляється.

thelivesofbrian

Джонсон приєднався до AC/DC у 1980 році після смерті попереднього вокаліста Бона Скотта (Bon Scott). Його перший альбом із гуртом, “Back In Black”, став одним із найпопулярніших рок-альбомів усіх часів.

У 2016 році, після 25 років випуску безлічі “платинових” альбомів та рекордних турів Брайан був змушений покинути групу через те, що у нього діагностували втрату слуху. Однак у 2020 році він тріумфально повернувся і випустив з AC/DC альбом “Power Up”, який потрапив на перший рядок чартів у 21 країні.

Крім того, Джонсон успішно бере участь у гонках на вінтажних автомобілях, а останнім часом став з’являтися на телеекранах в автошоу Cars That Rock With Brian Johnson і Brian Johnson: A Life Of The Road.

У мене були довгі ночі та чудові ночі, погані дні та багато хороших днів, і за цей час я пройшов шлях від хлопчика з хору до вокаліста в рок-гурті, а зараз я сів і написав про це чортову книгу“, – каже Джонсон.

The Lives of Brian

Мемуари Браяна показали незабутній момент в історії року. Будь-кого, хто хоче зрозуміти коріння Браяна, а також момент запалення, коли він приєднався до AC/DC і допоміг створити монструозний альбом, чекає незабутня подорож“, – каже старший віце-президент і відповідальний редактор Dey Street Books Мауро ДіПрета (Mauro DiPreta).

Видавничий директор Penguin Michael Joseph Роуленд Уайт (Rowland White) каже: “Від юності на північному сході в сім’ї колишньої старшини британської армії та італійської матері до місця біля мікрофона в найпопулярнішій рок-групі світу – The Lives Of Brian” розповідає одну з найкращих музичних історій неповторним голосом Брайана, його життя – це американські гірки, на яких успіх як музикант надто часто здавався недосяжним, але навіть коли складалося враження, що поразка в останній момент вихоплена з щелеп перемоги, він ніколи не здавався. Його ноги твердо стояли на землі ‘The Lives Of Brian’ – це тепла, жива, зухвала відгук, життєстверджуюча і часто до колік смішна книга, справжній золотий стандарт рок-н-рольних мемуарів від одного з найулюбленіших публікою виконавців. особистість, і я надзвичайно пишаюся тим, що публікую його книгу”.

Батько Джонсона – ветеран Другої світової війни, який працював на сталеливарній фабриці, а мати – італійка. Він виріс у робочому містечку Ньюкасл-апон-Тайн. У ранньому віці у нього виявились схильності до музики, і він співав у дитячому хорі. На початку 70-х Браян приєднався до глем-рок-групи GEORDIE, і в них була пара хітів, але кар’єра насилу розвивалася. Насилу, що до 1976 року група розпалася, і Браян пішов працювати на завод.

Потім настав 1980 рік і все змінив. Бон Скотт, вокаліст та автор текстів австралійського рок-гурту AC/DC, помер у віці 33 років. Гурт прослуховував вокалістів, серед яких виявився і Джонсон, якого бачив живцем і про якого із захопленням відгукувався сам Скотт. І вже за кілька днів Джонсон опинився в студії в одній компанії з гітаристами Ангусом і Мальколмом Янгамі (Angus and Malcolm Young), басистом Кліффом Вільямсом (Cliff Williams), барабанщиком Філом Раддом (Phil Rudd) та продюсером Маттом Ленджем (Mutt Lange).

Альбом “Back In Black” побачив світ у липні, всього через три місяці після приєднання Джонсона до групи, і справив враження бомби, що розірвалася. На даний момент він розійшовся тиражем 50 млн. екземплярів по всьому світу і проголошений “самим добре продаваємим альбомом в історії хард-року”.

Гурт гастролював по всьому світу цілий рік, назавжди змінивши вигляд рок-музики, а разом із ним і життя Джонсона.

“The Lives Of Brian” – це зворушлива, особиста, але незмінно смішна книга, яка розповідає історію одного з найпопулярніших виконавців світу його власним, унікальним та неповторним голосом.