Brian May назвав свій улюблений альбом Queen

Брайан Мей в інтерв’ю подкасту How Do You Cope? розповів про те, який альбом Queen його найулюбленіший. У випуску подкасту гітарист розповідає про те, як переживав смерть Фредді Мерк’юрі одночасно зі втратою свого батька, який помер також у 1991 році.

При цьому своєю улюбленою платівкою Брай вважає саме останній альбом гурту Made in Heaven, який він, Роджер Тейлор і Джон Дікон завершували вже після смерті Фредді.
Це було дуже дивно. Сам процес роботи над альбомом був травматичним. Я годинами, днями, тижнями працював, переслуховуючи окремі фрагменти вокалу Фредді. Слухав його цілими днями та ночами. Моментами у мене проскакували думки: «Це чудово… Це звучить чудово, Фред. Ох, чому тебе нема з нами». Було досить тяжко. Іноді мені буквально доводилося відсторонюватись на якийсь час від роботи, щоб відновитися. Але я відчуваю величезну гордість і задоволення від того, що довів до кінця останні краплі матеріалу, який залишив нам Фредді. Я все ще люблю цей альбом. Думаю, що це мій улюблений альбом Queen. Там є дуже глибокі речі. Чисте золото.