Bruce Dickinson назвав свою найкращу пісню

В інтерв’ю для журналу Revolver музикант Брюс Дікінсон заявив, що вважає своєю найкращою піснею Tears Of The Dragon. Вона входить у його другий сольний альбом Balls To Picasso, випущений у 1994 році.

Bruce Dickinson

Вокаліст Iron Maiden розповів, що досі не розуміє, чому дав пісні саме таку назву (з англ. Tears of the Dragon – Сльози дракона). Однак, на думку Дікінсона, цей трек є найкращим у його творчості, тому що він через незрозумілі причини викликає емоції як у слухачів, так і в нього самого.

“Я ніколи цього не розумів. Це працює, і це щось означає, але я не знаю, що саме. І саме тому це чудово, – поділився Брюс. – Я знаю, про що пісня: йдеться про те, що треба вміти залишати щось. Але не про те, коли вас кидають, а про те, щоб віддати себе всесвіту, всьому, що буде далі».

1 березня Дікінсон випустив 7-й сольний альбом The Mandrake Project. Сильним впливом на платівку музиканта справила боротьби з раком. 2014 року Брюсу діагностували рак горла, і за рік, після тривалої хіміотерапії, вокаліст повідомив про одужання.