Bruce Dickinson заспіває пісні ABBA у фільмі жахів

Вокаліст Iron Maiden Брюс Дікінсон заспіває пісні ABBA у фільмі жахів за сценарієм свого сина Остіна. Ні, це не жарт!

Картина під назвою Bjorn Of The Dead розповість про триб’ют-групу Abbatoir, яка виконує хіти знаменитого шведського поп-квартету. Роль вокаліста дістанеться Брюсу Дікінсону, повідомляє Deadline. Музиканти роздумують припинити виступати, тому що на їхні концерти приходить все менше глядачів, але, дізнавшись про «Битву гуртів» із солідним грошовим призом, вирішують почекати з відходом зі сцени та взяти участь у конкурсі.

Коли Abbatoir на чолі з Брюсом прибудуть до клубу, де має відбутися захід, вони опиняться у пастці. Настає апокаліпсис – клуб потрапить в облогу зомбі.

33-річний син Брюса Остін написав сценарій до картини разом із Ендрю Прендергастом. Обидва виступатимуть продюсерами картини. Для Остіна це буде дебютний проект у повнометражному кіно. Режисером призначено Ельзу Кефарт («Убивча мода»). Очікується поява та інших зірок року в епізодичних ролях.

Тим часом, Брюс Дікінсон готує до виходу наступного року новий сольний альбом The Mandrake Project, перший за 19 років. 1 грудня почуємо перший сингл “Afterglow of Ragnarok”.