Dave Lombardo став на захист Lars Ulrich

Екс-барабанщик Slayer Дейв Ломбардо став на захист Ларса Ульріха з Metallica. В інтерв’ю для журналу Metal Hammer Ломбардо впевнено відповів на запитання, чи вважає він, що Ульріха несправедливо відкидають як барабанщика багато шанувальників металу.

Dave Lombardo Lars Ulrich

Абсолютно! Я відчуваю, що Ларс є ключовою частиною цієї групи. Посадь будь-якого іншого, і вони не зможуть зазвучати також. Застерігаю всіх, хто каже про нього всяке лайно, мені це не подобається. Ви повинні прийняти те, ким є Ларс, та його внесок у звучання Metallica. Це така надихаюча група, і всі хочуть бути такими ж відомими, як вони, а досягти цього можна лише ризикуючи. Вони шокували людей, коли зістригали своє волосся, але важливо не це, а те, що це було частиною їхньої еволюції, і вони чітко знали, що роблять. Мені подобається, що вони все ще у справі і продовжують надирати дупи.

Дейв приєднався до слів Маріо Дюплантьє, барабанщика французького прог-металу гурту Gojira, одного з найшанованіших і найуспішніших колективів, що з’явилися на метал-сцені вже в 2000-ті. В інтерв’ю подкасту The Downbeat Маріо висловив захоплення грою Ларса Ульріха за барабанною установкою:

Нам потрібно досягти справедливості для нього, тому що справа не в тому, як він тримає темп. А в тому, що він створив у минулому. Я трохи втомився спостерігати за всіма цими розмовами про Ларса, тому що те, що він створив, є абсолютно унікальним. Послухайте, млинець, “… And Justice for All”. Це дивовижно!