Dee Snider оголосив про завершення музичної кар’єри

Dee Snider оголосив про завершення музичної кар’єри. 67-річний екс-фронтмен глем-метал легенд Twisted Sister планує зосередити свою активність на роботі у кіно та письменстві. Про такі плани музикант розповів, відповідаючи на запитання одного із шанувальників у Twitter.

Dee Snider

Ще у травні Снайдер заявив у тому ж Twitter, що більше не планує їздити до концертних турів. І навіть сумнівається, що взагалі колись повернеться до концертів. Прихильник нагадав про це, підтримавши артиста і зробив висновок, що більшість слухачів не уявляють, скільки сил вимагає давати стадіонні виступи. Він навів приклад Пола Маккартні та легеду блюзу Бадді Гая, які продовжують гастролювати у 80 років, і йому складно уявити, як їм вдається це витримувати.

Дай бог їм усім здоров’я! Я можу робити тільки те, що правильне для мене. І, вийшовши на музичну пенсію, я збираюся писати сценарії до фільму, зрежисувати фільм, випустити свій перший фантастичний роман, продюсую два мультсеріали та інше, інше, інше. Ніколи не говори ніколи, але я не уявляю, що знову повернуся до музики, — відповів Снайдер.

Також рокер додав, що його дружина сміється з таких його заяв, що він вийшов на пенсію. Справді піти з музики, але планувати стільки інших речей — на пенсійний відпочинок не схоже.

Нагадаємо, що останній сольний альбом Снайдера Leave A Scar вийшов минулого року. А вже 2022-го Снайдер став учасником збірки-триб’юту легенді американського хард-року, лідеру гурту Mountain Леслі Весту.