Deep Purple назвали ім’я нового гітариста, який замінить у складі Стіва Морса

Deep Purple назвали ім’я нового гітариста, який замінить у складі Steve Morse, який пішов із групи заради догляду за хворою на рак дружиною. Легендарний хард-рок колектив запросив Саймона МакБрайда, який відіграв останній тур, приєднатися до групи на постійній основі. Раніше 43-річний музикант із Ірландії співпрацював у сольних проектах з учасниками Deep Purple Іеном Гілланом та Доном Ейрі.

Deep Purple Simon McBride

Ми дуже раді, що Саймон погодився приєднатися. Гра Саймона знаходиться на одному рівні з великими. Звичайно, Стіва не можна замінити, як і Річі [Блекмора], і у Стіва залишиться довга історія та спадщина з Deep Purple. В особі Саймона ми не знайшли заміну, він надзвичайно талановитий та захоплюючий гітарист сам по собі. Прийом публіки цього літа вже був чудовим, і ми з нетерпінням чекаємо на майбутні концерти у Великій Британії та Європі до кінця року. Зрозуміло, що Саймон також має велику повагу до тих, хто був до нього. Ми всі схвильовані тим, що майбутні роки принесуть групі.

Нагадаємо, що Стів Морс провів у Deep Purple понад 25 років. Він приєднався до групи у 1994 році і за цей час записав із колективом вісім студійних альбомів.