Depeche Mode анонсували альбом Memento Mori

Мартінг Гор та Дейв Гаан провели прес-конференцію Depeche Mode 4 жовтня у Берліні. Гурт анонсував новий альбом Memento Mori (переклад з латині — пам’ятай про смерть). Він стане першим після смерті клавішника Енді Флетчера у травні.

Depeche Mode New Album Tour

Ми розпочали роботу над цим проектом на початку пандемії, і його теми були надихнуті тим часом, — прокоментував Мартін Гор. — Після смерті Флетча ми вирішили продовжити, оскільки впевнені, що саме цього він хотів би, і це справді надало проекту додаткового рівня сенсу.

Точної дати виходу Дейв і Мартін не назвали. Але 23 березня 2023 року у Depeche Mode стартує масштабний тур, який охопить понад 20 країн Північної Америки та Європи. Це будуть перші концерти Depeche Mode за п’ять років. Виступів у Росії у рамках цих гастролей не заплановано.

Дейв Гаан доповнив Мартіна Гора:
Флетчу сподобався б цей альбом. Ми дійсно з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися їм з вами найближчим часом і представити наживо на концертах.

Memento Mori стане першим за шість років альбомом Depeche Mode і п’ятнадцятим у всій дискографії.

Нагадаємо, що у Дейва Гаана у 2021 році вийшов альбом каверів «Imposter», записаний разом із проектом Soulsavers. На ньому фронтмен DM переспівав пісні Елвіса Преслі, Ніла Янга, Боба Ділана та багатьох інших.