Помер один із засновників гурту Eagles бас-гітарист Ренді Мейснер

26 липня у Лос-Анджелесі у віці 77 років помер один із засновників американського гурту Eagles, бас-гітарист та один із вокалістів колективу Ренді Мейснер. Про це повідомили самі Eagles в офіційній заяві:
Ренді був невід’ємною частиною The Eagles і відіграв важливу роль у ранньому успіху гурту. Його вокальний діапазон був разючим, що видно з прикладу його фірмової балади «Take It to the Limit».

Randy Meisner Eagles

Причиною смерті стали ускладнення, спричинені хронічною обструктивною хворобою легень (ХОЗЛ).

Мейснер грав у Eagles з моменту заснування гурту у 1971 році до 1977 року, записавши з колективом п’ять альбомів. І потім одного разу возз’єднувався з колегами по групі для виступу на церемонії введення гурту до Зали слави рок-н-ролу у 1998 році. Лід-вокал Мейснера також можна почути в піснях Eagles його авторства “Tryin”, “Take the Devil”, “Certain Kind of Fool”, “Midnight Flyer”, “Is It True?”, “Too Many Hands”, “Try and Love Again».

До заснування Eagles Мейснер встиг пограти в кантрі-рок гурту Poco і в колективі The Stone Canyon Band, який акомпанував Рікі Нельсону, а після виходу з Eagles випустив кілька сольних альбомів і записав одну платівку у складі кантрі-рок супергрупи Black Tie.