Флі розповів про найнелюбніший альбом Red Hot Chili Peppers

Бас-гітарист Red Hot Chili Peppers Флі в інтерв’ю Los Angeles Times розповів, який альбом гурту його найнелюбніший. Він мріє про перезапис цієї платівки. Йдеться про дебютний альбом «перців» The Red Hot Chili Peppers, що вийшов у 1984 році.

Я постійно жалкую про те, як ми зробили перший альбом. Думаю, що пісні там справді гарні. Наш гурт тоді штормило. Джек [Айронс, барабанщик] і Хіллел [Словак, гітарист] пішли, і ми найняли двох інших хлопців Джека Шермана та Кліффа Мартінеса. Обидва були чудовими музикантами, але хімія була не такою сильною, як із хлопцями, з якими ми починали. Я неодноразово хотів повернутися і перезаписати той альбом, але не вдавалося нікого вмовити на це.

До речі, і Хілл Словак, і Джек Айронс пізніше повернулися до складу RHCP. Словак уже під час запису другого альбому гурту Freaky Styley, Айронс — до третього диску The Uplift Mofo Party Plan. 1988-го Словак помер у віці 26 років від передозування героїном, і Айронс, вражений смертю друга, знову покинув групу. Їм на заміну Флі та Ентоні Кідіс взяли Джона Фрушанте та Чеда Сміта, і почався новий розділ в історії RCHP.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року 60-річний Флі втретє став батьком. Це його перша дитина у шлюбі з фешн-дизайнером Мелоді Есані.