Померла учасниця гурту Fleetwood Mac Christine McVie

У віці 79 років померла Крістін Макві, клавішниця та вокалістка британсько-американського гурту Fleetwood Mac. У заяві, поширеній у соціальних мережах співачки, повідомляється, що артистка померла після нетривалої хвороби.

У Твіттері Fleetwood Mac смерть Крістін прокоментували таким зверненням:
Немає слів, щоб описати нашу смуток у зв’язку зі смертю Крістін МакВі. Вона була по-справжньому єдиною у своєму роді, особливою та талановитою понад будь-яку міру. Вона була найкращим музикантом, який тільки міг бути в нашому гурті, і найкращим другом, який тільки міг бути у нашому житті. Нам так пощастило прожити із нею життя. Кожен індивідуально і разом ми глибоко дорожили Крістін і вдячні за дивовижні спогади, які ми залишилися. Нам дуже її не вистачатиме.

Макві офіційно приєдналася до Fleetwood Mac у 1970 році, коли колектив ще базувався в Англії і був одним із ключових гуртів, що з’явилися у 1970-ті на британській блюз-рок сцені. Перед цим в активі артистки було вже два альбоми з гуртом Chicken Shack, у якому вона була однією із співзасновників. При цьому вперше записалася з Fleetwood Mac Крістін у 1968 році, на другому студійному альбомі гурту «Mr. Wonderful», тоді як сесійний музикант. У результаті Крістін змогла зарекомендувати себе у Fleetwood Mac і як автор і виконавиця власних пісень. Її авторству належить низка найпопулярніших пісень гурту, серед яких “Don’t Stop”, “Everywhere”, “You Make Loving Fun”, “Hold Me”, “Little Lies”, “Over My Head”. З 1968 по 1976 роки Крістін була одружена з басистом Fleetwood Mac Джоном Макві.

Також Макві встигла випустити три сольні альбоми та одну спільну платівку з екс-гітаристом Fleetwood Mac Ліндсі Бакінгемом.