Foo Fighters розкрили ім’я нового ударника та презентували нову пісню

Foo Fighters представили нового барабанщика, який замінить покійного Тейлора Хокінса. Це сталося під час безкоштовного концерту-стриму Preparing Music For Concerts на платформі Veeps. Ним став Джош Фріз, один із найшанованіших сесійних барабанщиків на рок-сцені в останні 20 років.

Taylor Hawkins Josh Freese

Він здобув першу популярність у складі каліфорнійської панк-групи The Vandals, де грає з 1989 року до цього дня. Але вже в 1990-х став затребуваним сесійним барабанщиком, який виручав багато відомих гуртів, як у студії, так і під час турів. Грав з Guns N’ Roses, Стінгом, Брюсом Спрінгстіном, The Offspring, Nine Inch Nails, Paramore, Авріл Лавін, Suicidal Tendencies, Evanescence, 3 Doors Down, Робом Зомбі, Static-X, був учасником супергрупи A Perfect Circle. Разом із Foo Fighters грав минулого року на концерті пам’яті Тейлора Хокінса на лондонському стадіоні Уемблі.

Під час стриму Foo Fighters також зіграли нову пісню “Nothing At All” з альбому “But Here We Are”, який вийде 2 червня. Він стане першим після смерті Тейлора Хокінса у березні минулого року. Барабанні партії для альбому записав сам Дейв Грол.