Гурт Pink Floyd випустив нову пісню присвячену Україні

Гурт Pink Floyd вперше за 28 років випустив нову пісню. Трек присвячений Україні. Пісня є першою авторською музикою, записаною разом як колектив після The Division Bell 1994 року, і включає вокал українського співака Андрія Хливнюка з рок- і поп-гурту Boombox.

Кошти від пісні підуть на Українську гуманітарну допомогу.

Сьогодні опівночі Pink Floyd випустили нову пісню Hey Hey Rise Up, в якій до Девіда Гілмора і Ніка Мейсона приєдналися Гай Пратт і Нітін Соні, а також екстраординарний вокал Андрія Хливнюка з українського гурту Бумбокс.

Гітарист та вокаліст гурту Pink Floyd David Gilmour має невістку та онуків з України. Гілмор виступав наживо з Бумбоксом у 2015 році під час благодійного концерту в Лондоні.

У новому треку Pink Floyd використали семпл з голосом Хливнюка з відео, де соліст “Бумбоксу” співає “Ой, у лузі червона калина” біля київського Софійського собору.

Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування у зв’язку з цим мерзенним актом вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивства її народу однією з найбільших світових держав. Всі доходи від пісні підуть на гуманітарну допомогу Україні“, – йдеться у повідомленні Pink Floyd.