Екс-вокаліст Kasabian Tom Meighan анонсував дебютний сольний альбом

Екс-вокаліст Kasabian Том Мейган анонсував дебютний сольний альбом. Диск під назвою The Reckoning вийде 28 квітня.

Платівка стане першим великим записом музиканта після звільнення з Kasabian у 2020 році. До неї увійдуть 11 треків, включаючи раніше представлені пісні Movin’On і Out of This World.

Мейгана було звільнено 2020-го на тлі скандалу — музикант потрапив до суду за побиття своєї нареченої Віккі Ейгер. Звільнення фронтмена Kasabian аргументували особистими проблемами Мейгана, які останнім часом позначалися на його поведінці. Відхід музиканта, як заявлялося, відбувся за взаємною згодою сторін. При цьому Віккі та Том не розлучилися після інциденту та зіграли весілля у липні 2021-го.

У інтерв’ю Youtube-проекту “James Hargreaves Guitar”, що вийшло в листопаді, Мейган сказав, що лідер і головний автор Kasabian Серджіо Піццорно давно хотів звільнити його з групи.
Серж довго рвався до того, щоб стати фронтменом. Мене по суті посадили в клітку, з якої випускали на якийсь час, а потім садили в неї знову. Він дуже егоїстичний лідер. Що є те є. Насправді я підписав контракт кілька років тому. По суті мене виписали зі складу групи вже тоді. Ніхто про це не знав. Тсс, тихо! Вони намагалися заткнути мені рота і пропонували гроші, щоб я замовк і ніколи не говорив більше про групу. Хочу це прояснити. Вони намагалися впіймати мене на наживку, бо мені потрібні були гроші, а я відмовлявся підписати угоду. Якби я його підписав, то отримав би компенсацію, але більше ніколи не зміг би говорити про Kasabian. Цього хотів Серджіо. Думаю, що він звільнив мене, бо я був фронтменом багато років, і це виводило його з себе. Він дуже самолюбна людина і хотів бути сам фронтменом. Тепер він цього досяг.

Перший альбом Kasabian після звільнення Тома The Alchemist’s Euphoria вийшов 12 серпня. Платівка дебютувала з першого рядка британського чарту.

Додамо, що 19 грудня Том випустив міні-альбом Put Your Foot Down. На нього увійшли три пісні “Put Your Foot Down”, “On For Life” та “Shout It Out”, які при цьому в трекліст альбому “The Reckoning” не потраплять. Послухати EP можна у нашій VK-спільноті.

На останній трек раніше було випущено кліп:

Треклист альбому The Reckoning:

Rise
Deep Dive
Daytona Racing
Out Of This World
Don’t Give In
Scared
Acrobat
Thinking On Our Feet
Better In The Dark
Everyone’s Addicted to Something
Movin’ On
The Reckoning