Помер екс-барабанщик Scorpions Джеймс Коттак

У віці 61 року помер екс-барабанщик гурту Scorpions Джеймс Коттак. Він відіграв у складі Scorpions 20 років із 1996 по 2016 рік. Коттак помер вранці 9 січня у будинку Луїсвіллі, американський штат Кентуккі, де музикант виріс і жив до 1987 року. Новину підтвердила його донька. Причину смерті не повідомляють.

Першого успіху Коттак досяг у складі хард-рок гурту Kingdom Come, де грав з моменту заснування у 1987 році. Після запису двох альбомів ударник пішов із колективу 1989-го, але повернувся до групи після звільнення зі Scorpions і програв у ній до самої смерті.

У Scorpions він замінив Германа Раребелла. Записав із німецькими легендами хард-року шість альбомів, але у результаті був звільнений через проблеми з алкоголем. Йому на заміну прийшов екс-барабанщик Motörhead Міккі Ді.

У різні роки Коттак також встиг співпрацювати з Montrose, Warrant, McAuley Schenker Group та іншими колективами, у 1990-х відіграв кілька концертів разом із гуртом Dio, виручивши їх захворілого барабанщика Вінні Еппіса.

1996-го музикант заснував власний панк-рок гурт Kottak (перша назва — KrunK), де виконував роль фронтмена — вокаліста та гітариста. Колектив випустив чотири альбоми.

Scorpions висловили співчуття у своїх соціальних мережах:
Дуже сумні новини … Джеймс був чудовою людиною, чудовим музикантом і люблячим сім’янином … він був нашим Братом і ми будемо дуже за ним сумувати … Рок-н-рол назавжди. Спочивай зі світом, Джеймсе.