Екс-фронтмен Sex Pistols John Lydon анонсував новий альбом Public Image Limited

Відразу два інфоприводи із життя екс-фронтмена Sex Pistols Джона Лайдона. Перший – сумний. 5 квітня у віці 80 років померла дружина музиканта Нора Форстер. Вона була старша за Лайдон майже на 14 років. Останніми роками музикант майже весь вільний час присвячував догляду за нею. У 2018 році Лайдон розповів про те, що Нора діагностувала синдром Альцгеймера. Вони були одружені з 1979 року.

John Lydon Nora Forster

У 2020 році в інтерв’ю британському виданню The Mirror Джон говорив:
Я доглядаю її і не дозволю нікому втручатися в це. Для мене вона справжня ще тут. Та людина, яку я люблю, зі мною щохвилини кожного дня. І це моє життя. Це прикро, що вона забуває багато речей, але хіба з кожним з нас такого не траплялося? Так, їй стає все гірше та гірше. Мозок утримує спогади дедалі гірше, і в якийсь момент вона забуває цілі шматки життя. І це приголомшливо, тому що всі фахівці, до яких ми зверталися, і на допомогу яких були витрачені величезні гроші, дивувалися, що вона ніколи не забувала мене. У її свідомості ми разом, і ця частина спогадів нікуди не йде. Навіщо платити фахівцям величезні гроші, щоб зрозуміти, що кохання продовжує життя?

Другий інфопривід – радісний для шанувальників гурту Джона Public Image Limited. Колектив анонсував вихід першого за вісім років альбому. Платівка End Of World, звичайно, присвячена пам’яті дружини Джона. Альбом стане одинадцятим у дискографії постпанк-колективу та вийде 11 серпня.

Норі сподобався альбом, вона б не хотіла, щоб ми відклали його чи змінили якісь наші плани, — прокоментував Лайдон.

Сьогодні, 11 квітня, колектив поділився синглом Penge.

На платівку також увійде і представлена раніше цього року пісня Hawaii, з якою Public Image Limited виступали у конкурсному відборі на Євробачення від Ірландії. Ця пісня заснована на спогадах Джона про спільну відпустку з Норою.

Пісня присвячена всім, хто проживає важкі часи на життєвому шляху, але поруч із людиною, про яку ви піклуєтеся найбільше. Це також послання надії на те, що зрештою любов перемагає все.

End Of World

Треклист альбому “End Of World”:
1. Penge
2. End Of The World
3. Car Chase
4. Being Stupid Again
5. Walls
6. Pretty Awful
7. Strange
8. Down On The Clown
9. Dirty Murky Delight
10. The Do That
11. L F C F
12. North West Passage
13. Hawaii