Geezer Butler назвав найгірший альбом Black Sabbath

Бас-гітарист Black Sabbath Гізер Батлер розповів в інтерв’ю Metal Edge, що, на його думку, найгіршим альбомом гурту є Never Say Die!, що вийшов у 1978 році. Батлер також додав, що роботи групи першої половини 1970-х йому подобаються більше, ніж вони випускали пізніше.

Geezer Butler

Гізер Батлер вважає “Never Say Die!” особливо слабким альбомом через недостатню концентрацію уваги колективу саме на музиці:
«Я скажу, що Never Say Die! – це найгірший альбом, який ми створили. Причина в тому, що ми намагалися самі керувати гуртом та продюсувати платівку. Ми хотіли зробити це самостійно, але, правду кажучи, жоден з нас не мав жодного уявлення про те, що саме потрібно робити. На той момент ми проводили більше часу з юристами та в суді, а не писали у студії. На нас було дуже багато тиску, і написання пісень постраждала».

У 1970-ті, за словами Батлера, у Black Sabbath було багато проблем не тільки через алкоголь і наркотики:
«Коли у нас нарешті з’явився час перестати гастролювати, нам стало цікаво, де всі гроші. І коли ми запитали наших менеджерів, чому наші рахунки зменшуються, незважаючи на те, що ми продавали платівки, ми так і не отримали прямої відповіді. Ви не можете собі уявити, які проблеми виникали через те, що ми продавали платівки та влаштовували всі ці шоу, але на наших рахунках це ніяк не позначалося. Було багато грошей, яких ми просто не бачили, а пізніше оплата податків стала ще однією проблемою, що випливає із цих проблем із грошима. Отже, саме тоді справи у «Sabbath» пішли негаразд.»

Ozzy Toni

Батлер додав, що і всередині групи на той час часто виникали розбіжності:
«Ми намагалися досягти максимального прогресу в музичному плані. Через що повністю втратили сюжетну основу. Ми перестали робити те, що робило «Sabbath» тим, чим вони були, і почали уникати більш мелодійних речей, оглядаючись назад, це було помилкою.
Оззі завжди хотів звучати як стара версія Sabbath, а Тоні [Айоммі] і я хотіли просуватися в музичному плані. Озираючись назад, Оззі, мабуть, мав рацію, тому що наше просування призвело до того, що ми втратили те, чим мали бути «Sabbath».