Genesis і Sting найбагатші діячі шоу-бізнесу в 2022 році

Genesis і Стінг очолили список найбільш високооплачуваних діячів сфери розваг, що публікується журналом Forbes. Легенди прог-року та екс-фронтмен The Police найбільше збагатилися у 2022 році. Їхні статки за минулі 365 днів зросли більш ніж на 200 мільйонів доларів.

Sting Phil Collins

Такий результат пов’язаний з тим, що і Genesis, і Стінг минулого року окрім доходу з гастролей та відрахувань за прослуховування на стрімінгових сервісах та продаж платівок та дисків оформили також угоди з продажу прав на власні музичні каталоги. Genesis – за 300 мільйонів доларів компанії Concord Music Group, Стінг – за ту ж суму лейблу Universal Music (причому не лише на сольні пісні, а й пісні The Police). Загальний дохід лідерів списку Genesis за 2022-й становив понад 1,3 мільярда доларів. Додамо, що Філ Коллінз та компанія провели торік прощальний тур.

На третьому місці у списку зі статками, що збільшилися на 175 мільйонів доларів, опинився голлівудський актор, режисер і продюсер Тайлер Перрі. Найприбутковішим його проектом за підсумками року став комікс-блокбастер Marvel «Чорна пантера: Ваканда навіки».

Серед інших рок-зірок у списку на сьомому місці розташувався гурт The Rolling Stones.

Повний список топ-10 діячів шоу-бізнесу, що найбільш збагатилися за 2022-й за даними Forbes:
1. Genesis, $230 million
2. Sting, $210 million
3. Tyler Perry, $175 мільйон
4. Trey Parker & Matt Stone (творці мультсеріалу “Південний парк”), $160 million
5. James L. Brooks & Matt Groening (творці та продюсери «Сімпсонів»), $105 million
6. Brad Pitt, $100 мільйон
7. The Rolling Stones, $98 million
8. James Cameron (режисер “Аватара”), $95 million
9. Taylor Swift, $92 million
10. Bad Bunny, $88 million