Гітарист Steve Morse залишив Deep Purple заради хворої дружини

Гітарист Стів Морс заявив про свій тимчасовий вихід з Deep Purple заради догляду за хворою дружиною. При цьому буквально минулого місяця Deep Purple відіграли у США свої перші концерти з початку пандемії коронавірусу.

Моя дорога дружина Джанін зараз бореться з раком. На даний момент перед нею нависла загроза ймовірних ускладнень, складно передбачити, як недуга розвиватиметься далі, тому скільки б часу у нас не залишилося в нашому житті, я просто маю бути зараз поряд з нею. Я не йду з групи — сподіваюся, що після того, як Джанін одужає, я зможу знову приєднатися до турне. Однак я не бачу будь-якої ситуації, яка б дозволила мені вирушити в закордонне гастролі в найближчому майбутньому. Я, як і раніше, гордий бути частиною Deep Purple, а також відчувати приголомшливу підтримку стільки відданих фанатів та інших учасників групи. Ціную всі ваші щирі молитви за Джанін і дякую вам усім.

Ми також бажаємо дружині Стіва якнайшвидшого одужання!

Замінить Морса на сцені на найближчих концертах ірландський гітарист Саймон МакБрайд, який раніше співпрацював з Іеном Гілланом та Доном Ейрі у їхніх сольних проектах.