Guns N’ Roses презентували нову пісню Perhaps

Guns N’ Roses випустили новий сингл “Perhaps”. Як і представлені два роки тому треки Hard Skool і Absurd, це ще один доведений до розуму трек з чернеток із сесій до альбому China Democracy. Кліп на сингл показує атмосферу концертів та моменти закулісного гастрольного життя гурту.

У липні менеджер гурту Том Мейхью розповів, що колектив готується вирушити до студії для роботи над новими піснями. Хоча, здається, мова все ж таки знову про доопрацювання старих чернеток, а не зовсім новий матеріал.
Я знаю, що гурт почне працювати над новою музикою. Вони вже мають купу записаного матеріалу. Тож дуже скоро буде нова музика від Guns N’ Roses. Звучать пісні чудово. Матеріал більше орієнтований альбом «Appetite For Destruction». У них тоді було багато пісень. Коли вони працювали над альбомом, записали, здається, 29 пісень. Тож залишилася купа музики, яка не увійшла тоді на платівку.

Раніше Слеш висловився проти можливих зйомок фільму-байопіка про Guns N’ Roses:
Це завжди якась сфабрикована, перебільшена нісенітниця. Дуже рідко можна побачити такий фільм, де відчувається справжність, достовірність.