Dave Mustaine: Я був головним альфа-самцем у Metallica

Час летить, а складні стосунки Дейва Мастейна та його колись колег по групі з Metallica, як і раніше, залишаються важливою темою в рок-ЗМІ. У свіжому інтерв’ю журналу Classic Rock лідера Megadeth попросили пояснити твердження про те, що Дейв був лідером Metallica, яке він зробив у своїй книзі біографії Mustaine: A Heavy Metal Memoir, опублікованій у 2010 році. Інтерв’юер Пол Елліотт зазначив, що здається дивним і неправдоподібним, враховуючи, наскільки харизматичними є засновники гурту James Hetfield та Lars Ulrich.

Dave Mustaine Smile

Дейв парирував ефектно:
Серед нас трьох я безперечно головний альфа-самець. Інакше чому я займався всіма важливими справами, коли був у групі? Чому вони завжди просили саме мене поговорити з промоутерами та забрати гроші? Чому я був тим, кого першого штовхали у бійку, коли доходило до того? Чому саме я штовхав промови між піснями?

За словами Мастейна, зараз говорити про Metallica для нього зовсім не проблемно та не травматично. І колишнім колегам по групі він завжди готовий надати підтримку. Лідер Megadeth згадав нещодавній випадок, коли Джеймс Хетфілд на сцені зізнався, що не впевнений у собі.
Мені вже реально пофіг. І знаєте, що? Я взагалі люблю хлопців. Я написав Джеймсу [Хетфілду] особисто лише через пару днів, після того, як він зізнався на концерті, що не впевнений у своїй майстерності гри на гітарі. Написав: “Джеймс, люблю тебе, мені дуже подобається, як ти граєш”. Він не відповів. Звісно, ​​не відповів. Навіщо йому відповідати? Мені просто хотілося, щоб він знав, що я теж відчував подібні сумніви та складні почуття, а зараз усе гаразд. Нагадаю, що коли я приєднався до Metallica, Джеймс не грав на гітарі. Він тільки-но взяв її в руки і почав вчитися. Але, давайте будемо чесними, зараз Джеймс — один із найкращих метал-гітаристів у світі. Він дивовижно талановитий хлопець. Якщо він сумнівається у собі, як у гітаристі, це зайве. Я відчув, що маю його підбадьорити. Не став твітити про це і таке інше. Мені не треба було, щоб хтось про це знав. А зараз ви просто порушили цю тему, тому я вам розповів.

Нагадаємо, що 2 вересня у Megadeth вийшов шістнадцятий і перший за шість років альбом The Sick, The Dying… And The Dead!