James Hetfield про Metallica: Окремо ми всі досить посередні музиканти

Джеймс Хетфілд у новому інтерв’ю журналу Cigar Aficionado зізнався, що не вважає нікого зі складу Metallica видатними музикантами.

Я знаю, що окремо ми всі дуже середні музиканти, але коли ми збираємося разом, щось відбувається, — сказав він. — Щось справді відбувається…

За словами Хетфілда, спільні джеми та спонтанні виступи з іншими музикантами для нього видаються кошмаром саме з цієї причини. Як приклад він згадав виступ у шоу Джиммі Феллона, де Metallica разом із провідним та штатним гуртом у шоу The Roots виконували «Enter Sandman» на іграшкових інструментах.

Ми буквально боїмося джемувати з деякими людьми, бо думаємо, що ми недостатньо гідні, ми не визначні музиканти. Навіть із цими маленькими флейтами та іншим я хвилювався… Я маю на увазі, Кірк репетирував пісню на цій маленькій дитячій штуці. Це було щось на кшталт: «Чуваку, перестань репетирувати! Просто йди повеселись!

Приємно давати один одному дозвіл облажатись, не перебувати як під мікроскопом, — додав Хетфілд. — Тому що наживо, я маю на увазі, іноді ми дуже чітко граємо, іноді ні. І перед тим, як вийти на сцену ми завжди нагадуємо один одному: «Гей, під час шоу трапляються помилки, і це робить кожен концерт унікальним. Не будь такий суворий до себе. І якщо ти почуваєшся пригніченим, просто подивися на інших хлопців, і ми допоможемо тобі скинути цей вантаж. Так що у Metallica є свобода облажатися.

Нагадаємо, що 14 квітня вийде перший за сім років альбом Metallica 72 Seasons. 1 березня вийшов третій сингл із платівки — семихвилинна пісня If Darkness Had A Son.