James Hetfield розповів про новий альбом Metallica

Джеймс Хетфілд докладніше розповів про новий альбом Metallica і закладені в платівку смисли. Нагадаємо, що перший за сім років диск колективу 72 Seasons вийде 14 квітня. Кліп на перший сингл з нього “Lux Æterna” був представлений 28 листопада.

James Hetfield

Про назву альбому:
Концепт 72 Seasons з’явився через книгу, яку я читав. Вона про дитинство та про те, як розібратися зі своїм дитячим досвідом вже у дорослому віці. І 72 сезони – це, по суті, перші 18 років вашого життя. Як ви розвиваєтеся, росте, дорослішає, як формується ваш власний світогляд і особистість за ці перші 72 сезони. Деякі речі складніше, ніж інші — ви знаєте, деякі речі ви не можете розбачити, і вони з вами до кінця вашого життя, а щодо інших речей, ви можете перемотати плівку і поставити нову котушку в оповідання у своєму житті. Так що це дійсно було цікаво для мене, те, як ви можете справлятися з такими відлуннями дитячого досвіду, як доросла та зріла людина.

Metallica 72 Seasons

Звучання синглу «Lux Æterna» папа Хет порівняв із звучанням гуртів нової хвилі британського хеві-металу, що сформувалася на початку 1980-х, назвавши трек «швидким і радісним» і пояснивши, чому пісня називається саме так. “Lux Æterna” перекладається з латині як “вічне світло”.

У моєму житті і в нашій кар’єрі було багато мороку, у речах, які з нами відбувалися, але завжди залишалося почуття надії, зберігалося світло серед цієї темряви… Без темряви немає світла, і це можливість сконцентруватися більше на світлому в житті, замість того, щоб … прокручувати щоразу, що трапилося раніше, як все було жахливо … У житті відбувається багато хороших речей – фокусуйтеся на цьому, це допомогло знайти мені баланс у житті. І тут немає жодних інших трактувань: у житті кожного є надія і світло і, вочевидь, у моєму — це музика. І трек саме про те, як люди збираються на концерті, і радості, життя та любові, які дарує музика, почуття спорідненості та відчуття сім’ї, і просто натхнення.