Jimmy Page поділився до цього невідомою ранньою версією The Rain Song

Jimmy Page на честь 50-річчя п’ятого альбому Led Zeppelin Houses Of The Holy (він вийшов 28 березня 1973 року) поділився раніше ранньою інструментальною версією The Rain Song, яка ніколи не публікувалася, другого треку з цієї платівки. Ця демо-версія називається The Seasons. За задумом гітариста, початок платівки в принципі мав бути інструментальним, без вокалу.

Моя початкова ідея для відкриваючих треків Houses Of The Holy полягала в тому, щоб коротка увертюра була запальним інструментальним вступом з багатошаровими електрогітарами, яке переходило б у «The Seasons», яка пізніше отримала назву «The Rain Song», — пояснив Пейдж в описі до демо-запису, який завантажив на свій Youtube-канал. — У «The Seasons» знову ж таки було задумано контраст поєднання акустичної гітари з мелотроном, що мало привести до першого вокалу на альбомі та першого куплету пісні. The Seasons була для мене пам’яткою про цей задум і різні інші ідеї, коли робота над альбомом знаходилася в зародку.

Згадаймо, як звучить фінальний варіант пісні, який увійшов до альбому.

Інструментальна увертюра до The Seasons, яка носила робочу назву The Plumpton And Worcester Races, у результаті переросла в пісню The Song Remains The Same.