Джо Лінн Тернер спільно з Петером Тегтгреном випустив альбом

Легендарний хард-рок вокаліст, екс-учасник Rainbow та Deep Purple Joe Lynn Turner випустив спільний альбом із Peter Tägtgren, продюсером, творцем проекту Pain та екс-учасником гурту Lindemann. Шведський музикант спродюсував альбом, виступив співавтором та зіграв значну частину інструментальних партій на лонгплеї.

Joe Lynn Turner Peter Tagtgren

Джо Лінн Тернер про концепцію та зміст альбому:
Belly Of The Beast – це вираз, який ми чуємо знову і знову протягом історії. Ви можете простежити культи та спотворення сенсу цієї фрази аж до пророцтв у Біблії. Таке відчуття, що в наші дні вони справджуються. Якщо ви подивитесь на книгу Откровення, все, що відбувається, описано там. Я завжди був занурений у езотеричні знання, герметизм, окультизм, дослідження Біблії, еклектичну філософію. Я був зачарований відкриттям прихованих таємниць. Зараз ми перебуваємо в розпалі справжньої духовної війни. Це бій Добра проти Зла. В усіх нас на одному плечі ангел, а на іншому диявол. Ми у Череві Звіра, у пастці Системи, і виходу з неї немає. Альбом присвячений цьому.

Загалом до платівки увійшло 11 треків.

Joe Lynn Turner Belly Of The Beast

Послухати альбом можна у нашому телеграм каналі.

Додамо, що в рамках промокампанії до альбому Джо Лінн Тернер з’явився перед шанувальниками в незвичайному вигляді, лисим, без перуки. Музикант публічно розповів, що з трьох років живе з діагнозом «алопеція».