Джон Мелленкамп і Брюс Спрингстин випустили спільний сингл Wasted Days

Брюс Спрінгстін (Bruce Springsteen) і другий Брюс Спрінгстін нарешті представили спільну композицію. Спочатку Джона Мелленкампа (John Mellencamp) багато порівнювали з музикантом, який отримав прізвисько Босс. І все ж таки він зміг виявити свою індивідуальність і додав у хартленд-рок добру частку фолка. Тепер навіть можна сперечатися, хто важливіший для хартленд-року — Брюс Спрінгстін чи Джон Мелленкамп. Можна, але не потрібно: уявити цей прямолінійний гостросоціальний жанр неможливо без обох. І, до речі, нова пісня Брюса Спрінгстіна і Джона Мелленкампа відповідає канонам хартленд-року — вона щира, тривожна, щемлива. Вона називається Wasted Days, що переведемо як “Витрачені дні”. Брюс Спрінгстін та Джон Мелленкамп співають в одному з приспівів: «І як може людина дивитися на час, що йде коту під хвіст? Навіщо сьогодні він втрачає і втрачає моменти?».

John Mellencamp Wasted Days

Кліп теж трохи обтяжливий. А можливо, щоб протверезіти, що дозволяє згадати, що ти просто маленька людина у величезному світі. Режисером виступив Том Зімні (Thom Zimny), котрий багато зняв для Спрінгстіна. У відео часто показується хлопчик, він то грає в літачок, то освоює гітару. Звичайно, він символізується одним із музикантів. Наприкінці відео стає зрозуміло, кого саме… Біографії обох, до речі, чимало схожі. Обидва росли в не найблагополучніших місцях, а в сильно постраждалих через спад промислового виробництва в США. Загалом, у непрестижних куточках того, що називається ржавим поясом. Обидва, коли здобували освіту, не вписувалися в систему. У юнацькі роки були дуже депресивними людьми. Але поступово стали твердими і навіть непохитними.

John Mellencamp Bruce Springsteen

Ця пісня з альбому Джона Мелленкампа, що стане 25-м у його кар’єрі. Реліз, ймовірно, відбудеться наступного року. Там буде ще пара дуетів із Брюсом Спрінгстіном. Але Wasted Days назавжди увійде в історію як перший студійний дует двох музикантів, яких можна назвати братами в переносному сенсі. Власне, сам Джон Мелленмп порівнює Спрінгстіна зі старшим братом (різниця у віці становить 2 роки). Вони знають один одного давно, з 1980-х, багато разів ділили сцену, але до студійної співпраці дійшло лише недавно. Просто лише кілька років тому вони потоваришували по-справжньому. Це сталося на благодійному концерті Стінга (Sting) у 2019 році.

Джон Мелленкамп каже, як передає Ultimate Classic Rock: «Тоді, під час виступу в тропічному лісі, ми з Брюсом спілкувалися, просто балакали, потім стали балакати постійно, і ось він мені як старший брат. Тепер я говорю з ним про що завгодно. Це приголомшливо, що люди нашого віку можуть встановити зв’язок з кимось із подібною біографією. Брюс лише на пару років старший, але він протоптав дорогу таким хлопцям, як я. Він надихнув багатьох працювати старанніше, адже музиканти ліниві ледарі, всі ми це знаємо». Про першу зустріч із кумиром Джон Мелленкамп каже: «Це було у 1980-х у Лагуна-біч. Брюс вийшов заспівати зі мною “Way Back Then”… Раніше я співав з багатьма і мені завжди здавалося, що я затьмарюю їх. Але коли вийшов Брюс, я подумав: Господи! У цьому хлопці є енергія!”. На закінчення їхній спільний виступ на знаменному для їхньої дружби благодійному концерті.