Judas Priest презентували перший сингл Panic Attack з нового альбому Invincible Shield

Judas Priest презентували сингл Panic Attack – перший з нового альбому Invincible Shield. Він вийде 8 березня 2024 року і стане дев’ятнадцятим у дискографії гурту, а також першим за шість років.

Оголосили про вихід нового альбому музиканти на фестивалі Power Trip у Каліфорнії, що відбувся минулими вихідними.

Відомо, що над платівкою колектив працював із продюсером Енді Сніпом. Він працював і над попереднім диском гурту Firepower, а також з 2018 року грає в концертному складі Priest як гітарист.

Judas Priest New Album October 2023

Гітарист Річі Фолкнер так розповідав про звучання Invincible Shield:
Більше схоже на Priest 1970-х, що я вітаю як гітарист. Але це в жодному разі не ретро-альбом. Це вплив Priest 1970-х у прогресивному сенсі, але звучить як Priest 2023 року.

Додамо, що цього року вийшов дебютний альбом сайд-проекту Річі Фолкнер Elegant Weapons. Платівка Horns For A Halo записувалася зірковим складом – басист Pantera Рекс Браун, барабанщик Скотт Тревіс, так само, як і Фолкнер, який грає в Judas Priest, і вокаліст Ронні Ромеро, відомий, як учасник останнього концертного складу Rainbow Річі Блекмора, а також по співпраці з Michael Schenker Group, Vandenberg, Sunstorm та іншими групами.

Також свій другий альбом випустив проект KK’s Priest, започаткований учасником класичного складу Judas Priest гітаристом Кеннетом Даунінгом, який пішов із гурту в 2011 році.