Judas Priest випустили кліп «Trial By Fire»

Judas Priest випустили кліп “Trial By Fire”. Група доповнила відеорядом другий сингл із майбутнього альбому “Invincible Shield” – першого за шість років Він вийде 8 березня 2024 року і стане дев’ятнадцятим у дискографії колективу.

У жовтні вийшов перший сингл “Panic Attack”.

Відомо, що платівку Priest записали із продюсером Енді Сніпом. Він працював і над попереднім диском гурту «Firepower», а також з 2018 року грає в концертному складі Priest як гітарист.

Гітарист Річі Фолкнер так розповідав про звучання Invincible Shield:
Більше схоже на Priest 1970-х, що я вітаю як гітарист. Але це в жодному разі не ретро-альбом. Це вплив Priest 1970-х у прогресивному сенсі, але звучить як Priest 2023 року.

Додамо, що цього року вийшов дебютний альбом сайд-проекту Річі Фолкнер Elegant Weapons. Диск “Horns For A Halo” записувався зірковим складом – басист Pantera Рекс Браун, барабанщик Скотт Тревіс, так само, як і Фолкнер, що грає в Judas Priest, і вокаліст Ронні Ромеро, відомий, як учасник останнього концертного складу Rainbow Річі Блекмора, а також по співпраці з Michael Schenker Group, Vandenberg, Sunstorm та іншими групами.

Також свій другий альбом випустив проект KK’s Priest, започаткований учасником класичного складу Judas Priest гітаристом Кеннетом Даунінгом, який пішов із гурту в 2011 році.