Новий альбом Judas Priest вийде у березні 2024 року

Новий альбом Judas Priest вийде у березні 2024 року. Роб Хелфорд та компанія поділилися деталями свого дев’ятнадцятого та першого за шість років альбому. Платівка отримала назву Invincible Shield. Точна дата релізу – 8 березня. У п’ятницю, 13 жовтня, відбудеться прем’єра першого синглу Panic Attack.

Оголосили про вихід нового альбому музиканти на фестивалі Power Trip у Каліфорнії, що відбувся минулими вихідними.

Відомо, що над платівкою колектив працював із продюсером Енді Сніпом. Він працював над попереднім диском гурту Firepower, а також з 2018 року грає в концертному складі Priest як гітарист.

Гітарист Річі Фолкнер так розповідав про звучання Invincible Shield:
Більше схоже на Priest 1970-х, що я вітаю як гітарист. Але це в жодному разі не ретро-альбом. Це вплив Priest 1970-х у прогресивному сенсі, але звучить як Priest 2023 року.

Група також показала обкладинки – різні для CD та вінілу.

Додамо, що цього року вийшов дебютний альбом сайд-проекту Річі Фолкнер Elegant Weapons. Диск Horns For A Halo записувався зірковим складом – басист Pantera Рекс Браун, барабанщик Скотт Тревіс, так само, як і Фолкнер, який грає в Judas Priest, і вокаліст Ронні Ромеро, відомий, як учасник останнього концертного складу Rainbow Річі Блекмора, а також по співпраці з Michael Schenker Group, Vandenberg, Sunstorm та іншими групами.

Також свій другий альбом випустив проект KK’s Priest, започаткований учасником класичного складу Judas Priest гітаристом Кеннетом Даунінгом, який пішов із гурту в 2011 році.