Групу Kiss упіймали на використанні фонограми

Групу Kiss запідозрили у використанні фонограми. Ознаки цього помітили шанувальники, які побували на концерті 6 червня у бельгійському Антверпені.

На відеозаписах з шоу видно, як під час виконання Detroit Rock City барабанщик Eric Singer трохи змінює стандартний ритмічний малюнок пісні і його партія відразу розходиться з тим, що грає решта групи, а потім і голос Paul Stanley починає звучати з динаміків, коли він сам навіть не знаходиться біля мікрофона. Вокаліст швидко спохоплюється і повертається до мікрофонної стійки, але все, що трапилося, все одно не залишилося непоміченим.

З того часу, як наприкінці січня 2019 року стартував тур KISS End Of The Road, в мережі постійно ходять чутки про те, що Пол Стенлі, якому в січні виповнилося 70 років, нібито співає під фонограму. Таке обговорення виникло після того, як протягом кількох років шанувальники помічали, як йому важко даються високі ноти в піснях групи.

End Of The Road, як заявляють Kiss, має стати останнім гастрольним туром в історії гурту.

Наприкінці травня в інтерв’ю радіостанції KLOS Gene Simmons заявив, що головні причини, з яких вони вирішили припинити гастрольну діяльність — це «гордість та самоповага та любов та захоплення перед власними шанувальниками».

Остання людина, якою хочеться бути, — це чемпіон світу з боксу, який залишається на рингу надто довго. Це тільки питання часу, коли твої ноги не зможуть утримувати тебе, і ти програєш. Ми добре знаємо боксерів, які надто довго залишалися на рингу, та групи, які надто довго продовжували гастролювати. Вони забувають свої пісні, а на їхніх обличчях ви можете бачити глибокі зморшки. Зрозумійте, це просто природа життя, яке ми його знаємо на Землі. Тому ми робимо правильно. Ми йдемо в момент, коли знаходимося на вершині. Ми зробимо все, що в наших силах, і цей момент буде сумним, але й радісним. На останньому концерті, який відіграємо як гастрольний гурт, я плакатиму, як 12-річну дитину, якій боляче наступили на ногу. З іншого боку, це буде щастя, бо це старт наступного розділу.

При цьому раніше Сіммонс говорив, що історія гурту може на цьому не завершиться. І він не відкидає, що проект продовжить жити з новими учасниками.