Kiss анонсували дати останніх концертів у своїй історії

Група Kiss у 2023 році відзначає 50-річний ювілей із моменту створення. І одночасно завершує тур End Of The Road, який, як заявляється, має стати останнім у її історії. 1 березня Джин Сіммонс, Пол Стенлі, Ерік Сінгер та Томмі Тайєр стали гостями шоу знаменитого ведучого Говарда Стерна на радіостанції SiriusXM. І оголосили в ефірі дати своїх фінальних концертів. Нью-Йорк, 1 та 2 грудня, знаменита арена «Медісон-сквер-гарден».

Kiss народилися у Нью-Йорку. На 23 вулиці. Нам знадобилося лише 50 років, щоб призначити фінальні концерти за 10 кварталів від того місця, на 33-й вулиці, — прокоментував Джин Сіммонс.

Гастролі End Of The Road стартували в січні 2019 року і мали завершитися в липні 2021-го, але були продовжені на два з половиною роки через паузу, викликану коронавірусними обмеженнями. У жовтні та листопаді легенди глем-року відіграють ще 17 концертів у США та Канаді.

В ефірі у Говарда Стерна Kiss також виконали три пісні – класичні хіти “Detroit Rock City”, “Shout It Out Loud” та “Rock and Roll All Nite”.

Раніше Джин Сіммонс заявляв, що припинення гастрольної діяльності означає припинення історії групи: «KISS продовжать жити далі іншими способами».