Kiss зіграли фінальні концерти та оголосили про «нову еру» групи

Група Kiss 2 грудня завершила тур End Of The Road, який колектив представляв, як останній у своїй історії. Фінальний концерт пройшов у рідному для гурту Нью-Йорку на арені «Медісон-сквер-гарден». Але наприкінці виступу одразу анонсували нову еру в історії гурту та представили своїх цифрових голографічних аватарів.

KISS NewEra

Після того, як квартет покинув сцену, на екранах увімкнулося відео, де з’явилися цифрові копії музикантів, які виконали пісню God Gave Rock And Roll To You.

На своєму YouTube-каналі Kiss опублікували відео про те, як ці голографічні аватари створювалися. Цифрових двійників Джина Сіммонса, Пола Стенлі, Томмі Тайєра та Еріка Сінгера зробила компанія Industrial Light & Magic, заснована знаменитим режисером та продюсером Джорджем Лукасом. Вона ж займалася створенням таких самих аватарів для групи Abba. Серія концертів цифрових двійників Abba у супроводі оркестру відбулася 2022 року в Лондоні.

Кінець – це лише початок. KISS були увічнені і відродилися як аватари, щоб рок жив вічно, – говорить підпис до ролика.

Поки не оголошено, де і коли відбудуться концерти гурту у новій формі.

Раніше Kiss анонсували вихід художнього фільму-байопіку на Netflix у 2024 році. Картина носить попередню назву “Shout It Out Loud” і розповість про перші чотири роки існування групи – від створення до приходу до світової слави.

Джин Сіммонс і Пол Стенлі неодноразово заявляли, що закінчення туру «End Of The Road» означає лише завершення гастрольної діяльності живого складу групи, але бренд Kiss продовжить жити іншими способами.