Lars Ulrich розповів, як довго Metallica планують залишатися на сцені

Ларс Ульріх в інтерв’ю журналу Revolver розповів, як довго Metallica планують залишатися на сцені.

Lars Ulrich 2023

Це не те, що ми докладно обговорювали у групі, ні. Я думаю, що більшість енергії та ресурсів йде на те, щоб залишатися здоровим, залишатися міцним, продовжувати функціонувати. Чим старше я стаю, тим більше часу я витрачаю на щоденні тренування, на кардіо, на силові тренування. Я прикутий до свого тренажеру Peloton годинами на день. Все спрямоване на те, щоб залишатися здоровим: правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя, робити все, що потрібно кожному з нас. Очевидно, трапиться момент, коли все це перестане допомагати на достатньому рівні, коли ми вже не зможемо грати «Battery», «Master Of Puppets» чи подібні пісні. Знаю, що серед коментаторів у соцмережах є люди, які думають, що цей момент уже настав, і я ціную це (Сміється). Єдине, що я можу сказати, ні, поки це ще не так. Постукаємо по дереву про всяк випадок. [Полу] Маккартні вже за 80 років. The [Rolling Stones] ще існують. [Брюс] Спрінгстін щойно розпочав свій черговий тур. Грає три-чотиригодинні концерти. Виглядає здоровіше і сильніше, ніж будь-коли. Так, згоден, нікому з них не потрібно виконувати пісні на кшталт «Battery». Сподіваюся, якщо ми зберігатимемо здоров’я, у нас ще є в запасі десяток років.

Новий та перший за сім років альбом Metallica виходить 14 квітня. 30 березня Metallica презентували кліп на велику пісню з альбому.

У понеділок, 10 квітня, гурт виступив у шоу Джиммі Кіммела з піснею «Lux Æterna». Перед виходом нової платівки у гурту резиденція у шоу — Джеймс Хетфілд та компанія будуть музичними гостями у чотирьох поспіль випусках програми.